Ponuka práce v Lozorne. Výroba sedadiel do áut, zaujímavá mzda, bonusy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
767 EUR/mesiac1000,00€/brutto s príplatkami a bonusmi (základná mzda pri nástupe 767,00€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobe autosedadiel,
- montáž plastových dielov,
- 3 zmenná prevádzka, 8 hod. zmeny
- práca vhodná najmä pre mužov

- Doprava zabezpečená,
- vyplácanie záloh v týždenných intervaloch,
- po 6-tich mesiacoch výrazné zvýšenie platu,
- finančný príspevok namiesto stravných lístkov cca 64€ mesačne
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 834,00€/mesačne + príplatky a bonusy
- ubytovanie v hodnote 150€

- po 6 mesiacoch výrazné zvýšenie platu,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o dlhodobú prácu,
- manuálne zručný,
- dobrá fyzická kondícia (práca v stoji)

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bernolákova 1/A
901 01 Malacky
ID: 4060057  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 767 EUR/mesiac