Nenáročná práca vo výrobe na 1 zmenu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
645 EUR/mesiac645€ + 120€ dochádzkový bonus
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna práca v elektrotechnickej výrobe, práca v sede
(montáž, spájkovanie drobných komponentov)
Nevyhnutná manuálna zručnosť a dobrý zrak
Práca na jednu zmenu (ranná) - vhodné pre ženy, neskôr dvojzmenná prevádzka
Pracovná doba pondelok - piatok (6:00 - 14:30h), príležitostne práca v sobotu (cca. 1x mesačne) vopred ohlásené

- stravný lístok v hodnote 3,85 € pri odpracovaní rannej zmeny, + 4,85 € pri odpracovaní poobednej zmeny
- dochádzkový bonus 120€
- mesačný pracovný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zameriava na výrobu skenerov, mobilných počítačov a RFID systémov, zároveň poskytuje distribučno-logistické a servisné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť a dobrý zrak
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- čistý register trestov

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Paulínska 20
91701 Trnava
ID: 4040516  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 645 EUR/mesiac