CNC operátor - nástup ihneď

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ASAP
855 EUR/mesiac855€ brutto/mesiac + mesačné odmeny do výšky 90€ + príplatky + iné benefity

Popis práce

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť, hľadáme CNC operátor na obsluhu vysekávacieho lisu.

Náplň práce:
- obsluha obrábacích strojov (vysekávací lis)
- tvorba a kontrola technologických programov a postupov
- upínanie opracúvaných dielcov a nastavovanie programov CNC stroja (v programe FANUC)
- zlepšovanie procesov so zameraním na skrátenie času
- kontrola vyrobených dielcov
- pravidelné čistenie a údržba stroja
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Práca na zmeny.

Ponúkame

- doprava zabezpečená zo smeru: VK-Modrý Kameň-Dačov Lom-Horné Mladonice-Krupina a späť
- doprava zabezpečená zo smeru: Dudince-Terany-Dvorníky-Hont.Tesáre-Domaniky-Sebechleby-Hont.Nemce-
Rakovec-Devičie-Krupina
- mesačné odmeny až do výšky 90 eur
- zákonné príplatky za prácu nadčas, sobotu, nedeľu, nočné príplatky
- stravovanie priamo vo firme/ za nočne zmeny SL v hodnote 4€
- bohatý sociálny program pre zamestnancov a ich rodiny

Požadujeme

-technické myslenie
-skúsenosť s obsluhou CNC strojov
-manuálna zručnosť
-čítanie technických výkresov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis