Skladník - obsluha VZV

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Košice - okolie
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
715 EUR/mesiac715€ brutto/mesiac + príplatky + odmeny

Popis práce

Pre nášho významného klienta, ktorý je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, hľadáme Skladníka.

Úspešný kandidát by mal mať oprávnenie na obsluhu VZV a prax na danej pozícii.

Náplň práce:
-príjem a výdaj nevýrobného a výrobného materiálu
-pravidelná inventúra
-vykladanie a nakladanie výrobného materiálu
-zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu v sklade a v systéme
-balenie paliet hotových výrobkov
-príprava dokumentácie potrebnej k transportu materiálu (vytváranie dodacích listov...)
-iné činnosti súvisiace s prácou v sklade
-obsluha VZV
-práca v nepretržitej prevádzke - 12 hodinové zmeny (2x ranka, 2x nočná, 4 dni voľno)

Ponúkame

- mesačné odmeny podľa výkonu
- príplatky
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s medzinárodným zastúpením

Požadujeme

-skúsenosť s obsluhou VZV a prácou v sklade (oprávnenie na obsluhu VZV)
-znalosť skladového hospodárstva
-prax v automobilovom priemysle
-ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis