Reagujte bez životopisu

Brigáda v Hlohovci s dopravou - nenáročná práca

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6eur + príplatky za zmeny

Popis práce

Hľadáme brigádnikov na výpomoc vo výrobe do závodu v Hlohovci - NÁSTUP V PRIEBEHU DECEMBRA !!
Môžete si poslať žiadosť záujemcov budeme následne kontaktovať.

Pracuje sa na 3 zmeny - bude sa to vždy riešiť dohodou podľa aktuálnej potreby.

Náplň práce:
- Nenáročná manuálna práca vo výrobe (vhodná pre mužov aj ženy)
- práca s plastovými komponentami
- Balenie komponentov a ich kontrola
- Úprava dielov podľa stanovených postupov
- Výpomoc pri výrobných zariadeniach

Možnosť využitia firemnej dopravy:
= Autobus A1 - Tepličky - Horné Otrokovce - Dolné Otrokovce - Merašice - Dolné Trhovište - Závod
= Autobus A2 - Šalgočka - Dvorníky - Bojničky - HC, Nitrianska ul. - HC, SNP - HC, D. Sihoť - HC, SAD - HC, Dilongová - HC, Hlohová - Závod
= Autobus A3 - Pastúchov - Lukáčovce - Rišňovce - Sasinkovo - Kľačany - Závod
= Autobus IN 4 - Sereď -H/D. Čepeň - Šúrovce - Siladice - Dolné Zelenice - Horné Zelenice - Šulekovo - Závod
= Autobus IN 5 - Komárno-Hurbanovo-Bajč-Nové Zámky- Tvrdošovce-Jatov - Trnovec nad Váhom- Šaľa-Šoporňa-Sereď- Hlohovec
= Autobus IN 6 - Komárno-Chotín-Svätý Peter-Dulovce-Pribeta- Dvory nad Žitavou- Nové Zámky- Tvrdošovce-Jatov-Trnovec nad Váhom-Šaľa-Šoporňa-Sereď- Hlohovec

Ponúkame

6eur/hod + príplatky za zmeny
Možnosť využitia firemnej dopravy

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- dobrá jemná motorika
- dobrá fyzická kondícia
- ochota spolupracovať
- možnosť pracovať podľa potreby

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4002742  Dátum zverejnenia: 22.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.