Chceš pracovať v automobilovom priemysle?Tak sa pridaj k nám- stabilná práca s dopravou od Komárna, Nových Zámkov a Šale zdarma!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
v priebehu augusta
Mzdové podmienky (brutto)
4,47 EUR/hod.4,47 €/ hod. brutto + príplatky a bonus

Popis práce

Práca v automobilovom priemysle, práca je vhodnejšia pre mužov pre fyzickú náročnosť, na 3 zmeny.
Pracovné zmeny sa týždenne striedajú. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

Náplň práce:
- obsluha výrobných zariadení
- realizácia prac. úloh podľa špecifických prac postupov
- vizuálna kontrola komponentov a ich balenie
- úprava dielov podľa pracovných inštrukcií
- zaučenie priamo vo výrobe
- práca v sklade - potrebný preukaz n VZV - skupina W1

Dopravu zabezpečujeme z miest:
Bajč - Dulovce - Dvory nad Žitavou - Hlohovec - Hurbanovo - Chotín - Jatov - Komárno - Nové Zámky - Pribeta - Sereď - Svätý Peter - Šaľa - Šoporňa - Trnovec nad Váhom - Tvrdošovce

MZDA:
ranná zmena: 4,47 €/ hod.
0,27€/ hod. príplatok za poobednú zmenu
1,20€/ hod. nočný príplatok
+ všetky ostatné príplatky vyplývajúce zo Zákonníka práce
mesačný bonus: 135€

STRAVA:
zabezpečená v závodnej jedálni

Ponúkame

Doprava zdarma zo širokého okolia
Dôkladné zaučenie zo strany spoločnosti
Zaujímavé mzdové ohodnotenie
Stabilná práca

Požadujeme

- dobrá znalosť slovenského jazyka
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať nadčas, prípadne podľa potreby cez víkend
- zodpovedný prístup k práci
- veľkou výhodou je preukaz na so skupinou W1 alebo C

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3991869  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,47 EUR/hod.