Reagujte bez životopisu

Varodai állás - utaztatás biztosítva

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac4,43 €/óra + 0,30 €/óra jelenléti bónusz + 3,83 € ebédjegy + további bónuszok és juttatások

Popis práce

Feladatok:
- Ipari varrógépek kezelése
- Szövetek összevarrása

- 2 műszakos munkarend + állandó túlóra (2 óra/nap)
- a munka inkább női jelentkezők számára ajánlott

BÉREZÉS:
- 4,43 €/óra
- jelenléti bónusz 0,30 € / óra
- ebédjegy 3,83 € minden ledolgozott műszakra
+ további bónuszok és juttatások

Szálíttás INGYEN bisztosítva van az alábbi útvonalon:

Észak Komárom - Újfalu - Csallóköz-aranyos - Ekel - Nemesócsa - Bodza - Tany - Lak - Nagymegyer

- BEJELENTETT MUNKASZERZŐDÉS!

Požadujeme

Önt keressük, amennyiben:

- Dolgozott már varró/varrónői pozícióban
- Ismeri és alkalmazza a szakmai fogásokat
- Lelkes és szeret csapatban dolgozni

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis