Prípravár výroby - zvárač

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
IHNEĎ
900 EUR/mesiac900 Reálna mzda sa odvíja od praktických skúseností kandidáta

Popis práce

Máte skúsenosti so zváraním, obsluhou VZV do 3,5 tony a s prácou na píle Pilous? Tak hľadáme práve Vás.

Náplňou práce úspešného kandidáta budú:
- Prípravné práce na píle Pilous v kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie.
- Nutná znalosť čítania výkresov a merania súčiastok.
- Zváranie CO2(prípadne TIG)
- Obsluha 3,5t VZV
- Samostatnosť pri práci, časová flexibilita, práca nadčas.
- Práca na 2 zmeny.

Ponúkame

- stravovanie na pracovisku, plne hradené zamestnávateľom
- výkonnostné prémie
-príjemná pracovná atmosféra
- 13. plat
- firemné benefity

Požadujeme

Spoľahlivosť, precíznosť.
Chuť učiť sa nové veci.
Odborný rast.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3989578  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac