Ortopedický technik

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000€ brutto/mesiac + bonusy

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, hľadáme Ortopedického technika na merné miesta v rámci Bratislavy.

Úspešný kandidát by mal mať úplné stredoškolské zdravotnícke vzdelanie v odbore Ortopedický technik, Fyzioterapeut, Zdravotnícky asistent. V prípade ukončeného vzdelania v odbore Fyzioterapeut alebo Zdravotnícky asistent, je nutnosťou doplniť si vzdelanie nadstavbovým štúdiom popri zamestnaní. Vzdelávanie popri zamestnaní hradí náš klient.

Hľadáme kandidáta, ktorý má prax v danom odbore, ale zároveň má možnosť uplatniť sa aj absolvent.

Náplň práce:
-branie mier a výroba ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok na mieru podľa predpisu lekára
-stanovenie výrobného plánu zdravotníckej pomôcky v ortopedických dielňach
-poskytovanie zdravotného poradenstva pacientom
-práca s modernou prístrojovou technikou
-komunikácia a spolupráca s lekárom

Ponúkame

-motivačné ohodnotenie formou bonusového systému
-pružný pracovný čas
-služobné vozidlo, telefón a notebook
-príspevok DDS
-športové podujatia

Požadujeme

-úplné stredoškolské zdravotnícke vzdelanie v odbore Ortopedický technik, alebo Fyzioterapeut, Zdravotnícky asistent - nutné doplniť nadstavbové štúdium, ktoré plne hradí klient
-prax na danej pozícii - výhoda (branie mier, sadrovanie, skúsenosti so spracovaním termoplastov)
-zodpovednosť, precíznosť, manuálna zručnosť, predstavivosť, technický talent
-príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis