Obchodný zástupca - poľský trh

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac1000€ brutto/mesiac (výška mesačnej mzdy závisí od skúseností kandidáta) + mesačné prémie do výšky 30% a iné benefity

Popis práce

Pre nášho významného klienta hľadáme Obchodného zástupcu pre poľský trh. Náš klient rozširuje svoj obchodný tím.

Úspešný kandidát by mal mať výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti. Nevyhnutnou požiadavkou je aktívna znalosť poľského jazyka. Hľadáme kandidáta, ktorý má minimálne ročné skúsenosti s predajom a je technicky orientovaný. Výhodou je skúsenosť s predajom výrobkov z dreva.

Náplň práce:
-zodpovednosť za predaj a predajné výsledky na poľskom trhu
-získavanie nových objednávok a nových klientov
-aktívna komunikácia a starostlivosť o nových a súčasných zákazníkov
-príprava cenových ponúk
-vedenie obchodných stretnutí (ochota cestovať - 80% pracovného času na služobných cestách v zahraničí)
-budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
-sledovanie a analýza konkurenčného prostredia

Zázemie spoločnosti: Zvolen

Ponúkame

-motivačné mzdové ohodnotenie (mesačné prémie do výšky 30%)
-príspevok na III. dôchodkový pilier
-odmeny pri pracovných výročiach
-podpora odborného vzdelávania
-sociálne benefity
-práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Požadujeme

-aktívna znalosť poľského jazyka - nevyhnutnou podmienkou
-znalosť anglického jazyka je výhodou
-samostatnosť, orientácia na výsledok a zákazníka
-analytické myslenie, profesionálne vystupovanie
-výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti
-ochota cestovať, aktívny vodič

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis