Manipulačný pracovník bez praxe v sklade pri Galante. Práca na leto! Doprava je zabezpečená! Práca vhodnejšia pre mužov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,56 EUR/hod.3,56

Popis práce

- práca v logistickom centre v Gáni pri Galante

Náplň práce:
- vykládka/nakládka tovaru z kamiónov,
- balenie paliet fóliou,
- triedenie tovaru,
- pomocné upratovacie práce v sklade.

Doprava je zabezpečená z nasledovných miest:
Boldog - Čierny Brod – Diakovce - Dlhá nad Váhom - Dolná Streda - Dolné Saliby – Galanta – Hájske - Horná Kráľová - Horné Saliby - Horný Čepeň – Jelka – Kajal – Kameničná – Kolárovo – Komárno – Košúty - Kráľov Brod - Králová nad Váhom - Kráľova pri Senci – Matúškovo – Močenok – Mostová - Nebojsa (GA) – Neded - Nový Dvor – Okoč – Pata – Pezinok - Pusté Úľany – Reca – Selice – Senec – Sereď – Sládkovičovo - Stredný Čepeň – Šaľa - Šaľa Veča – Šintava – Šoporňa – Tešedíkovo – Topoľníky - Trhová Hradská - Trnovec Nad Váhom – Trstice – Váhovce - Veľká Mača - Veľké Úľany - Veľký Grob - Veľký Meder – Viničné – Vlčany – Žihárec

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti - možnosť zaučenia
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- výkonnostné bonusy
- doprava zo širokého okolia zdarma
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is.

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas) za príplatok
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára
- register trestov bez záznamu
- fyzická spôsobilosť na výkon práce

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Horalová
Tel.: +421907735279
E-mail: poslať životopis
ID: 3945902  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3,56 EUR/hod.