Špecialista pre meranie a reguláciu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacod 1100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť v oblasti výroby a distribúcie hygienických papierových produktov, hľadáme skúseného Špecialistu pre meranie a reguláciu.

Úspešný kandidát by mal mať odborné vzdelanie a prax minimálne 2 roky v elektrotechnike. Zároveň hľadáme kandidáta, ktorý je manuálne zručný a má skúsenosti s programovaním.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce:
• Vykonávať odborné činnosti na PA časti technologického celku počas plánovaných akcií údržby s preventívnym charakterom (GO,PPO)
• Vykonávať odborné činnosti na PA časti technologického celku počas korektívnej údržby
• Vykonávať realizáciu opráv poškodených dielov PA
• Vykonávať realizáciu náhrad za poškodené, nefunkčné, nevyrábajúce sa komponenty PA
• Vykonávať realizáciu SW a HW zmien v riadiacom systéme technológie
• Spolupracovať pri špecifikácii investičných akcií
• Realizovať úpravu a zlepšenia technológie po investičnej akcii
• Spolupracovať pri identifikácii problému technológie pri poruche
• Spolupracovať so zmenovou údržbou pri činnostiach v PA časti technologického celku
• Aktívne sa zúčastňovať na výchove a vzdelávaní v rámci projektu duálneho vzdelávania

Výhodou danej pracovnej ponuky je jednozmenný pracovný čas.

• možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
• podpora vzdelávania zamestnancov
• kariérny rast
• príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
• rôzne odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• motivačné mzdové ohodnotenie
• variabilná zložka mzdy
• príspevok na DDS
• poukaz na hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
• rôzne iné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť v oblasti výroby a distribúcie hygienických papierových produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

elektrotechnika
2

• Odborná spôsobilosť podľa § 22 vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z.z.
• Manuálna zručnosť
• Vysoké pracovné nasadenie
• Skúsenosti s programovaním nevyhnutné !

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nám. SNP 9448/26
960 01 Zvolen
ID: 3945631  Dátum zverejnenia: 1.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac