HR špecialista

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacod 1100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Hľadáš dynamickú a rôznorodú prácu? Rád komunikuješ a baví ťa práca s ľuďmi? Máme pre teba zaujímavú pracovnú ponuku. Pre nášho klienta obsadzujeme novo vytvorenú pozíciu a hľadáme HR špecialistu.

Čo bude tvojou náplňou práce?
•Zabezpečenie chodu oddelenia ľudských zdrojov.
•Organizácia náborov nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti.
•Inzerovanie voľných pracovných miest v printových a online médiách.
•Administrácia vedenia evidencie dochádzky, konta pracovného času v zmysle ZP
•Administrácia pracovných zmlúv a dodatkov, implementácia zmien ZP
•Agenda a spolupráca s externou firmou zabezpečujúcou zdravotnú službu a BOZP
•Komunikácia s externou firmou, ktorá vedie mzdovú agendu, príprava podkladov pre spracovanie miezd
•Komunikácia s vedením spoločnosti, s vedúcimi jednotlivých oddelení
•Výber a zabezpečenie školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb a zabezpečenie kontinuálneho
vzdelávania zamestnancov.
•Vypracovávanie HR reportov.
•Podpora Riaditeľa firmy.

Ponúkame

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat + ročné odmeny
- rôzne školenia, akcie pre zamestnancov

Požadujeme

-vysokoškolské vzdelanie (právo)
-prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
-aktívna znalosť zákonníka práce, pracovné právo
-aktívna znalosť anglického jazyka - B2 - komunikatívna úroveň
-samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť a organizačné schopnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis