Operátor výroby na jednu zmenu vo Vrábloch

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ASAP
3,45 EUR/hod.3,45€/ hod. brutto + výkonnostný a dochádzkový bonus a rizikový príplatok

Popis práce

Operátor výroby vo firme zaoberajúcej sa opätovným spracovaním plastov

Náplň práce:
- obsluha zverených strojov a zariadení - nožových mlynov, drvenie,
- ovládanie spracovávaných materiálov na základnej úrovni,
- kontrola vyprodukovaného materiálu,
- vedenie predpísanej dokumentácie podľa prac. popisu.

Ponúkame

- práca na trvalý prac. pomer
- pracuje sa na jednu zmenu
- príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Požadujeme

- práca je pre fyzickú náročnosť vhodnejšia skôr pre mužov
- zodpovedný prístup k práci
- v prípade potreba ochota pracovať aj na dve zmeny
- logické myslenie
- základné technické vedomosti - rozlišovanie druhov plastov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3936790  Dátum zverejnenia: 13.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3,45 EUR/hod.