Účtovník/čka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a montáže nakladačov, hľadáme účtovníka s minimálne 2 ročnou praxou.

Úspešný kandidát by mal mať ekonomické vzdelanie a prax v podvojnom účtovníctve. Zároveň hľadáme kandidáta, ktorý je samostatný, precízny a logicky uvažujúci.

Náplň práce:
- účtovanie v zmysle zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve
- účtovanie v zmysle zákona č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty a ostatnej platnej legislatívy
- účtovať v sústave podvojného účtovníctva,
- účtovanie tuzemských a zahraničných faktúr v internom programe,
- kontrola náležitostí jednotlivých faktúr,
- riešenie nezrovnalostí týkajúcich sa fakturácie.
- príprava výstupov, prehľadov na základe zadania.

Ponúkame

- základná nástupná mzda je 1000€ brutto/mesiac
- motivačné mzdové ohodnotenie - variabilná zložka mzdy
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania
- príspevok na DDS
- príspevok na stravovanie

Požadujeme

- vzdelanie ekonomického zamerania
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii (minimálne 2 roky)
- logické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať pod tlakom, dobré komunikačné schopnosti
- veľmi dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3919387  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy