Personálny manažér

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
od 1600€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť, hľadáme skúseného HR Manažéra. Úspešný kandidát by mal mať viacročné skúsenosti s riadením ľudských zdrojov, praktické znalosti v oblasti pracovno-právnych vzťahov a výborné organizačné zručnosti.

Náplň práce:
- vytváranie HR stratégie a jej implementácia v súlade so stratégiou spoločnosti,
- riadenie HR procesov v spoločnosti,
- plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti,
- nastavovanie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania,
- definovať jednotlivé pracovné pozície a požiadavky na ich obsadenie,
- vyhľadávanie a výber zamestnancov,
- organizácia a vedenie výberových konaní,
- poradenstvo pre manažérov spoločnosti v oblasti ľudských zdrojov,
- nastavovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov,
- reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti a iné činnosti súvisiace s riadením oddelenia ľudských zdrojov

Ponúkame

- motivačné mzdové ohodnotenie
- bohatý sociálny program a iné benefity
- podpora ďalšieho vzdelávania

Požadujeme

- viacročné skúsenosti s riadením HR procesov
- praktické skúsenosti v oblasti HR, náboru, odmeňovania a projektového manažmentu
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3917810  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)