Účtovník/Účtovníčka s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
základná mzda od 650 € brutto/mesiac + variabilné zložky. Hrubá mesačná mzda môže byť od 900 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta a splnených cieľov)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorý je popredným výrobcom komponentov pre automobilový priemysel, obsadzujeme pracovnú pozíciu: Účtovník/Účtovníčka s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka.

Náplň práce:
- zakladanie a zmeny v kmeňových dátach kreditov
- komunikácia s dodávateľmi v oblasti elektronického zasielania faktúr
- medzipodnikové zúčtovanie, spracovanie faktúr intercompany
- spracovanie pravidelných reportov, príprava podkladov pre reporting,
- spracovanie platieb a dodávateľských faktúr,
- podpora pri uzávierkach SAP R3
- všeobecné účtovnícke činnosti
- spracovanie upomienok

Ponúkame

Základná mzda od 650 € brutto/mesiac + variabilné zložky mzdy
Hrubá mesačná mzda môže byť od 900 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta, kvality práce a splnených cieľov)

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- motivačné mzdové ohodnotenie
- letný a vianočný bonus
- príspevok 3% z hrubej mzdy do III. dôchodkového piliera (po skúšobnej dobe)
- autobusová doprava/príspevky na dopravu
- závodné stravovanie za zvýhodnenú cenu len 0,70 € a výber z 10 jedál
- 100 € bonus pri uzavretí manželstva alebo narodení dieťaťa
- odmena pri životnom a pracovnom jubileu vo výške až 100 €
- uvítací balíček v deň nástupu

Požadujeme

SŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním

- nemecký jazyk slovom aj písmom, anglický jazyk výhodou
- prax v oblasti účtovníctva - VÝHODOU
- pozícia je vhodná pre absolventa
- znalosť MS-Office
- skúsenosti so SAP FI, FORS výhodou (nemusia byť)
- analytické schopnosti a myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť
- ochota cestovať na služobné cesty do Nemecka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3914521  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 650 € brutto/mesiac + variabilné zložky. Hrubá mesačná mzda môže byť od 900 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta a splnených cieľov)