Špecialista eurofondov a marketingu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
od 1000€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorý je významným výrobcom celulózy, papiera a papierenských výrobkov, hľadáme Špecialistu eurofondov a marketingu.

Úspešný kandidát by mal mať minimálne 3 ročné skúsenosti s realizáciou eurofondov. Hľadáme kandidáta, ktorý je samostatný a iniciatívny pri plnení pracovných úloh.

Náplň práce:
• tvorba výhľadových stratégií v oblasti štrukturálnych fondov a nového programovacieho obdobia
• monitorovanie aktuálnych výziev na podanie žiadostí
• komplexné spracovanie a podanie žiadostí
• sledovanie termínov, spracovávanie a odovzdávanie monitorovacích správ
• spracovanie žiadostí o platby
• vypracovanie záverečnej správy
• vypracovanie ponúk do verejných súťaží
• mesačné, polročné, ročné, dlhodobé spracovanie analýz (trhov podľa komodít výrobného portfólia
spoločnosti, predaja komodít podľa teritórií, trhov na základe monitoringu zahraničných zdrojov)
• odborný návrh marketingových prieskumov trhov a cenových relácií jednotlivých skupín výrobkov
na trhoch EÚ,
• spracovanie výročných správ spoločnosti
• spracovanie plánu marketingových aktivít pre podporu predaja jednotlivých komodít
• spracovanie SWOT analýz spoločnosti a produktov pre banky
• spracovanie podnikateľských profilov jednotlivých spoločností (časť marketing a obchod, predikcia
cenových vývojov, trhov, komodít
• spolupráca s odbornými útvarmi (kontroling, technicko-investičný úsek) na tvorbe business plánov
spoločnosti

Ponúkame

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Služobný telefón
- Obedy 0,90 €
- Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

Požadujeme

-nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie/VŠ
-prax v oblasti realizácií eurofondov minimálne 3 roky – podmienka
-znalosť v oblasti predaja, nákupu - výhoda
-flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť,
-prezentačné schopnosti
-samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh
-výtvarné a grafické umenie - výhoda

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3900507  Dátum zverejnenia: 4.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)