Obchodno-technický zástupca pre stredné a severné Slovensko

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
min. 1000€ brutto/mesiac (výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy + provízie z predaja

Popis práce

Pre nášho významného klienta, ktorý je svetovým lídrom na trhu vonkajších fasádnych systémov, hľadáme skúseného obchodníka s technickým myslením.

Máš aplikačné a technické znalosti? Dobre sa orientuješ na stavebnom trhu? Spolupracoval si so Štátnym fondom rozvoja bývania? Táto ponuka je "šitá" práve pre Teba.

Tvojou náplňou práce bude:
-ponúkať komplexné riešenia v oblasti zatepľovania budov a objektov
-ponúkať určený tovar vo zverenom regióne (stredne a severné Slovensko)
-oslovovať potencionálnych klientov a investorov
-pripravovať cenové ponuky
-prehlbovať vlastné technické a produktové znalosti

Ponúkame

-mesačná variabilná zložka
-mesačné provízie z obratu
-podiel na realizovaných zákazkách
-pravidelné školenia v danej oblasti
-príspevok na stravovanie
-služobný automobil - aj na súkromné účely
-notebook a mobilný telefón
-home office
-flexibilný pracovný čas

Požadujeme

-stavebné vzdelanie
-technické a aplikačné znalosti v oblasti konkrétneho zateplenia
-orientácia na stavebnom trhu
-skúsený obchodník
-organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
-skúsenosti a znalosti spolupráce so Štátnym fondom rozvoja a bývania - PODMIENKA

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3871992  Dátum zverejnenia: 16.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1000€ brutto/mesiac (výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy + provízie z predaja