Plánovač výroby

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
od 1300€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá yýrobou a dodávaním obrábaných, lisovaných a zváraných dielov pre automobilový a iný strojárenský priemysel, hľadáme Plánovača výroby.

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s plánovaním výroby, je samostatný a má výborné organizačné zručnosti. Zároveň je systematický, vie si strážiť termíny a operatívne reagovať na požiadavky zákazníkov.

Náplň práce:
- príjem a spracovanie objednávok v systéme
- plánovanie výrobných kapacít
- potvrdzovanie objednávok a komunikácia so zákazníkom
- komunikácia s majstrami, vydávanie výrobných objednávok
- v spolupráci s majstrami sa podieľať na sledovaní postupu výrobných objednávok v procese výroby
- pomáhať pri cenovej kalkulácii v prípade potreby
- uzatvárať výrobné objednávky
- vytváranie podkladov pre výdaj materiálu do výroby
- spolupodieľanie sa na procese tvorby materiálových požiadaviek
- spolupodieľanie sa na zasielaní hotových výrobkov
- úprava noriem, kusovníkov, normočasov v systéme
- poskytovanie podpory pri operatívnom riešení problémov výroby
- plánovanie kooperácií, sledovanie plnenia plánu
- tvorba prehľadov - denný plán, týždenný plán, plnenie plánov
- tvorba plánov predaja- sledovanie plnenia plánu predaja

Úlohou kandidáta je zabezpečiť plynulý chod výrobného procesu.

Ponúkame

- možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe
- vernostné odmeny
- rekreačné poukazy
- školenia a iné vzdelávanie
- možnosť profesionálneho rastu
- darčekové poukážky
- spoločenské podujatia

Požadujeme

-skúsenosti s plánovaním výroby
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- logické myslenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- schopnosť viesť ľudí

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3871624  Dátum zverejnenia: 15.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)