Vedúci mechanickej údržby

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1700€ brutto/ ponúknutá mzda závisí od skúseností kandidáta
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezporuchového chodu strojno-technologického zariadenia, plánovanie a riadenie mechanickej údržby v závodoch biopalivového holdingu (BH) v súlade s výrobnými plánmi,
- koordinácia a plánovanie nákupu mechanických ND BH
- koordinácia činností externých dodávateľov a podriadených zamestnancov,
- kontrola dodržiavania technologickej, technickej a pracovnej disciplíny, ako aj zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie,

- Organizovanie prác jemu podriadených pracovníkov
- Príprava a predkladanie podkladov pre ročné plány mechanickej údržby v súlade s výrobnými plánmi
- Sledovanie mesačného stavu čerpania nákladov na údržbu jednotlivých prevádzok BH
- Koordinácia prác externých dodávateľov servisných služieb
- Rieši a zabezpečuje technické zmeny vo výrobe na základe podnetov zodpovedných pracovníkov
- Predkladanie podkladov a nových návrhov na investičné akcie, podľa požiadaviek výroby, zabezpečuje realizáciu jemu pridelených
- Zabezpečenie opakovaného optimálneho výberu dodávateľov ND a prác po technickej stránke
- Zabezpečenie plánovania a vykonávania preventívnej údržby
- Zabezpečenie a plnenie úloh podľa dispozícií priameho nadriadeného
- Podávať návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od systému manažérstva kvality
- Zabezpečuje dodržiavanie kvalitatívnych a kvantitatívnych požiadaviek pri nákupe a preberaní a skladovaní ND a materiálov
- Pripravuje podklady a zadáva dáta a údaje do softwéru riadenia údržby a využíva funkcionalitu účtovného a údržbového programu pre riadenie údržby

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- rozvoj a vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba bioetanolu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Prehľad v oblasti e techniky- dopravníky, točivé stroje, vzduchotechniky, zdroje tepla a chladu, kompresory, dúchadlá, rozvody vody, pary, plynu,
vzduchu, skladovacie silá, tlakové nádoby.
Prax vo výrobe alebo na TU minimálne 3 roky.
Práca s ľuďmi

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

ID: 3869968  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700€ brutto/ ponúknutá mzda závisí od skúseností kandidáta