Hlavný účtovník - výrobná spoločnosť

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
od 1050€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu: Hlavný účtovník.

Úspešný kandidát by mal mať minimálne 2 ročnú prax s vedením podvojného účtovníctva alebo kontrolingom.
Zároveň je dôležitou požiadavkou komunikatívna úroveň anglického jazyka a nutná znalosť platnej legislatívy SR (účtovníctvo aj daňové zákony).

Náplň práce:
-Účtovanie vystavených a došlých faktúr
-Účtovanie pokladne
-Účtovanie interných dokladov (rezervy,...)
-Príprava podkladov pre účtovanie bankových výpisov a príkazov na úhradu
-Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
-Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre
Štatistický úrad.
-Účtovanie dlhodobého majetku
-Zakladanie Master dát v ERP systéme
-Príprava podkladov a kooperácia pre týždenný a mesačný reporting a cash flow
-Príprava podkladov pre HR oddelenie (cestovné príkazy), účtovanie podkladov od HR oddelenia
-Príprava podkladov a podávanie DPH, SV, KV na edaniach a ostatné dane
-Kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.
-Spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok.
-Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami

Ponúkame

-2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
-Vernostný príplatok 50 €/brutto po odpracovaní 1 roku, 65 €/brutto po odpracovaní 3 rokov a 80 €/brutto po odpracovaní 6 rokov
-odmena po dosiahnutí ročných cieľov
-Letná a Vianočná prémia
-Odmeny pri životných jubileách
-Stravovanie v jedálni za 1,20 €/jedlo/zamestnanec
-Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Požadujeme

- skúsenosti v oblasti vedenia podvojného účtovníctva a kontrolingu minimálne 2.roky
- nutná znalosť platnej legislatívy SR (účtovníctvo aj daňové zákony)
- skúsenosti s ERP systémom
- know-how v oblasti podnikového hospodárstva
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- analytické myslenie na báze čísiel, údajov a faktov
- samostatnosť a presnosť
- odolnosť voči stresu
- zmysel pre prácu v kolektíve

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3869686  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1050€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)