Controller

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2000€ brutto/mesiac

Popis práce

Pre nášho významného klienta, ktorý je celosvetovým lídrom na trhu a špecialistom pre meracie a regulačné zariadenia, hľadáme Špecialistu finančného kontrolingu.

Hľadáme skúseného účtovníka, resp. finančného kontrolóra, ktorý má analytické myslenie s orientáciou na detail. Úspešný kandidát by mal mať ukončené vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním. Zároveň hľadáme kandidáta, ktorý má minimálne 2 až 3 ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva, daní alebo kontrolingu.
Dôležitou podmienkou je aktívna komunikácia v anglickom jazyku.

Náplň práce:
-zodpovednosť za riadenie finančného kontrolingu v rámci interného prostredia spoločnosti
-zodpovednosť za správnosť účtovných operácií a tvorbu finančných výkazov
-komplexná kontrola finančného i produktového (kontrola dodávateľských faktúr) charakteru
-riadenie reálnych nákladov a porovnávanie s plánovaným rozpočtom
-príprava a kontrola odchýlok
-pravidelný reporting vedeniu spoločnosti v anglickom jazyku
-aktívna účasť na poradách všetkých oddelení spoločnosti

Ponúkame

-práca v stabilnej spoločnosti
-flexibilný pracovný čas
-zabezpečené stravovanie
-zabezpečená doprava zo smeru Senica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom

Požadujeme

-ukončené vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
-min. 2-3 ročné skúsenosti - účtovníctvo, dane, kontroling
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
-analytické myslenie, pamäť, spoľahlivosť a precíznosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3858319  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000€ brutto/mesiac