Nastavovač CNC

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
01/2020
od 812€ brutto + 10% osobné ohodnotenie + iné benefity (výška základnej mzdy závisí od seniority kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá strojárenskou výrobou hliníkových dielov pre prevažne automobilový priemysel, výrobou komponentov pre automobilový priemysel, hľadáme Nastavovača CNC fréz.

Miesto výkonu práce je Žarnovica. Spoločnosť zabezpečuje ubytovanie zdarma pre kandidátov zo vzdialenejších regiónov.

Tvojou náplňou práce bude:
-nastavovanie CNC 3-5 osích CNC fréz
-programovanie strojov pomocou jazykov Siemens Sinumeric

Úspešný kandidát by mal mať strojárske vzdelanie a skúsenosť s nastavovaním a programovaním 3-5 osích CNC fréz.

Ponúkame

- 10% osobné ohodnotenie
- zákonné príplatky
- 13. a 14. plat
- príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy
- príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne v závislosti od vzdialenosti
- pre kandidátov zo vzdialenejších regiónov ubytovanie zdarma
- jazykové vzdelávanie
- stravovacie karty, ovocný bufet, Letný tábor pre deti, Dni zdravia, Vianočné trhy a pod.

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie so strojárskym zameraním
- skúsenosť na danej pozícii
- znalosť jazykov Siemens Sinumeric
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3839346  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 812€ brutto + 10% osobné ohodnotenie + iné benefity (výška základnej mzdy závisí od seniority kandidáta)