Elektromechanik železničných zabezpečovacích zariadení

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
od 750€ brutto/mesiac pre juniora a od 1000€ brutto/mesiac pre seniora + iné benefity

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorý je významných dodávateľom zabezpečovacích, telekomunikačných a rádiotelefónnych zariadení pre rezort železníc, hľadáme šikovných Elektromechanikov. Zázemie spoločnosti je v Košiciach alebo v Bratislave. Práca sa vykonáva v rámci SR - týždenné turnusy.

Tvojou náplňou práce bude:
-montáž, zapájanie a servis elektrických a elektronických prvkov železničných zabezpečovacích a oznamovacích zariadení v rámci Slovenska od renomovaných výrobcov ako Siemens, Scheidt and Bachmann, ALTPRO, AŽD, Frauscher, atď.;
-montáž káblových systémov a ostatné práce súvisiace s montážnou činnosťou;
-práca s technickou/výkresovou dokumentáciou;
-príprava zariadení na montáž podľa technickej/výkresovej dokumentácie;

Hľadáme kandidáta, ktorý má ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou - SPŠ dopravná - Oznamovacia a zabezpečovacia technika v železničnej doprave alebo stredoškolské vzdelanie s elektrotechnickým zameraním a skúsenosti so železničnými zabezpečovacími zariadeniami. Pozícia je vhodná pre absolventov, ale i skúsených elektromechanikov, ktorí sú ochotní cestovať v rámci SR a pracovať na týždenné turnusy. Práca sa vykonáva v exteriéri.

Ponúkame

-základná mzda v závislostí od skúseností kandidáta, min. od 1000€ brutto/mesiac
-náhrada mzdy pri vycestovaní vyplácaná v zmysle zákonníka práce
-zaškoľovací program
-dovolenkový príspevok vo výške 30% z HM
-vianočný príspevok vo výške 50% z HM
-príspevok pri pracovnom výročí
-stravné lístky vo výške 4,5€ (doplatok zamestnanca len 0,50€)
-zabezpečené ubytovanie a doprava, alebo preplatenie nákladov s tým spojených

Požadujeme

-ukončené stredoškolské vzdelanie - SPŠ dopravná - Železničná doprava (Oznamovacia a zabezpečovacia technika) - PODMIENKA
-ochota pracovať na turnusy
-ochota cestovať v rámci SR
-manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej spolupráce;
-prax v elektromechanickej montáži výhodou;
-základná znalosť čítania výkresovej elektrotechnickej dokumentácie;
-spôsobilosť na prácu vo výškach a na koľajisku

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3831588  Dátum zverejnenia: 13.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750€ brutto/mesiac pre juniora a od 1000€ brutto/mesiac pre seniora + iné benefity