Technik na oddelenie údržby - výrobná spoločnosť

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
1.1.2020
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200€ brutto/mesiac + mesačné odmeny + príplatky (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, hľadáme Servisného technika na oddelenie údržby.

Úspešný kandidát by mal mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru a platné Osvedčenie podľa §22 vyhl. č. 508/ 2009- samostatný elektrotechnik.

Tvojou náplňou práce bude:
• Príjem správ o poruchách, ich bezodkladné odstránenie s dôrazom na priority vo výrobe
• Eliminácia chýb strojov a zariadení. ktoré sa vyskytujú na elektronických, elektrických, pneumatických, elektropneumatických a mechanických častiach zariadení
• Vykonávanie údržby s využitím štandardných pracovných postupov, užívateľských manuálov a diagnostických zariadení
• Komunikácia o príčinách, priebehu opráv a ich predpokladanom trvaní s výrobou
• Dokumentovanie porúch, ich príčin a aplikovaných riešení, použitých náhradných dielov
• Analýzy koreňových príčin porúch, navrhovanie a aplikovanie nápravných opatrení
• Navrhovanie a aplikovanie zlepšení v procesoch údržby
• Identifikácia a výmena opotrebovaných alebo nefunčných zariadení alebo súčiastok
• Práca s náhradnými dielami, databázou náhradných dielov a objednávaním náhradných dielov
• Podpora pri údržbách a technických prácach vykonávaných externými dodávateľmi
• Aktívne prispievanie k optimalizácii strojov a zariadení
• Vykonávanie reštartov povlakovacích pecí, strojov, zariadení a automatizovaných liniek na základe zaškolenia
• Plnenie úloh podľa plánu opráv, identifikácia problémových častí strojov počas plánovanej údržby a ich opravy
• Rešpektovanie a rozvíjanie štandardov na oddelení údržby

Miesto výkonu práce je priemyselný park Veľká Ida. Práca sa vykonáva na 1 zmenu.

- základná mzda od 1200€ brutto/mesiac
- mesačné odmeny podľa výkonu
- príplatky
- 40 hodinový týždenný úväzok
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s medzinárodným zastúpením

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického smeru
- Osvedčenie podľa §22 vyhl. č. 508/ 2009- samostatný elektrotechnik - PODMIENKOU
- samostatnosť, zodpovednosť
- skúsenosť na podobnej pozícii
- znalosť čítania technickej výkresovej dokumentácie

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nám. SNP 9448/26
960 01 Zvolen
ID: 3805905   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200€ brutto/mesiac + mesačné odmeny + príplatky (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)