Obchodný zástupca - špedícia

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ brutto/mesiac + provízie z predaja 15-20%

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, hľadáme skúseného Obchodníka na špedíciu.

Baví Ťa obchod a komunikácia? Máš skúsenosti v oblasti dopravy? Máš v sebe tú správnu "dravosť" obchodníka? Ak áno, máme pre Teba zaujímavú ponuku.

Tvojou náplňou práce bude:
- akvizície a komunikácia s potencionálnymi a existujúcimi zákazníkmi
- získavanie nových klientov na Slovensku i v zahraničí
- prezentácia služieb spoločnosti

Ponúkame Ti vysokú flexibilitu a u nás Ťa stereotyp nečaká. K dispozícii budeš mať služobný automobil.

Zázemie spoločnosti je v Poprade a v Bratislave. Práca si vyžaduje ochotu cestovať v rámci celého Slovenska, práca v teréne a formou home office.

Úspešný kandidát by mal mať skúsenosti s predajom a všeobecný prehľad v oblasti dopravy. Zároveň by mal mať vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať pod tlakom.

Ponúkame

- nástup do interného stavu spoločnosti
- provízie z predaja 15-20% (cca od 300€)
- služobné vozidlo
- mobilný telefón

Požadujeme

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2 - PODMIENKOU
- znalosť logistických tokov
- všeobecný prehľad v oblasti dopravy
- komunikatívnosť, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3792373  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ brutto/mesiac + provízie z predaja 15-20%