VEDÚCI EKONÓM - EKONÓMKA ( KOŠICE )

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 eur brutto/mesiac

Popis práce

Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka na komplexné zastrešenie ekonomických činností s praxou a skúsenosťami z výrobnej spoločnosti.

Hlavnou náplňou práce je:

- riadenie a koordinácia činností na ekonomickom oddelení (vrátane mzdovej agendy),
- spracovanie komplexnej ekonomickej agendy spoločnosti (priznania k DPH, súvahy, výsledovky, mesačné a ročné uzávierky, agenda daní, ...)
- riadenie finančných tokov spoločnosti a ich optimalizácia,
- finančné analýzy, repor a forecast,
- vypracovanie finančného plánu spoločnosti,
- zabezpečenie a zodpovednosť za úhrady spoločnosti,
- investičný a nákladový kontroling,
- spolu podieľanie sa na vypracovávaní návrhov na odstránenie odchýlok a kontrola ich dodržiavania,
- spolupráca a príprava dokumentov pre potreby auditu účtovníctva,
- sledovanie a aplikácia legislatívnych zmien do praxe,
- príprava výročných správ, štatistických výkazov,
- tvorba a aktualizácia dokumentácie oddelenia

Ponúkame

- kvartálne odmeny
- pružný pracovný čas
- notebook a mobilný telefón
- stravné lístky
- pitný režim
- príspevok na DDP III.pilier
- kontinuálne vzdelávanie
- iné benefity v zmysle interných predpisov

Požadujeme

- min 5 rokov praxe na vedúcej ekonomickej pozícii vo výrobnej sfére,
- znalosť legislatívnych predpisov a prehľad v ekonomickej oblasti podmienkou,
- schopnosť efektívne viesť tím,
- precíznosť, dôslednosť a spoľahlivosť,
- znalosť SAP-u na pokročilej úrovni podmienkou,
- samostatnosť a vysoké pracovné nasadenie,
- dobré komunikačné scho

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3791929  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 eur brutto/mesiac