Obchodný riaditeľ pre výrobnú spoločnosť

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5000€ brutto/mesiac + iné benefity

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorý je významným výrobcom celulózy, papiera a papierenských výrobkov, hľadáme Obchodného riaditeľa.

Máš rád obchodné výzvy? Hľadáš priestor pre sebarealizáciu a nebojíš sa dosahovania stanovených obchodných cieľov? Zároveň máš skúsenosti s predajom výrobkov z oblasti papierenského priemyslu? Máme pre Teba zaujímavú pracovnú príležitosť!

Úspešný kandidát by mal mať viacročné skúsenosti s obchodom a vedením tímu obchodníkov. Dôležitou podmienkou je, aby mal kandidát priamo skúsenosti s predajom obalového papiera typu Testliner a White Lined Chipboard.

Tvojou náplňou práce bude:
- Komplexné riadenie dlhodobej a krátkodobej obchodnej stratégie spoločnosti - tvorba obchodného plánu
- Vytváranie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Úzka spolupráca s manažmentom spoločnosti
- Riadenie celého obchodného tímu a administratívnych pracovníkov
- Identifikácia, implementácia a plnenie stanovených obchodných cieľov
- Príprava zmlúv s odberateľmi a vedenie obchodných rokovaní
- Stanovenie a implementácia marketingovej stratégie spoločnosti a aktivít zameraných na podporu predaja
- Monitorovanie úspešnosti predaja produktov
- Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- Reportovanie majiteľom spoločnosti

Ponúkame

• stabilná a perspektívna práca
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• motivačné mzdové ohodnotenie
• sociálne výhody
• doplnkové dôchodkové sporenie
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• stravovanie 0,70 € /obed
• príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
• príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

Požadujeme

-skúsenosti s predajom obalového papiera typu Testliner a WLC min. 3 roky -PODMIENKA
-bohaté obchodné skúsenosti
-skúsenosti s vedením obchodného tímu
-znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
-ochota cestovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3789927  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5000€ brutto/mesiac + iné benefity