Vodič VZV do skladu v Kostolných Kračanoch!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 000 EUR/mesiac5,10€/ hod. brutto+ príplatky a bonusy

Popis práce

Práca v novom logistickom sklade na vysokozdvižnom vozíku na jednu zmenu od pondelka do piatku

Náplň práce:
-príprava tovaru s VZV podľa zadanej objednávky,
- vyskladnenie nadrozmerného tovaru z regálov,
- nakládka do kamióna,
- vykládka tovaru z kamióna a jeho zakladanie do regálov podľa normy a štandardov - všetko za pomoci VZV

Ponúkame

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobým predpokladom
- práca IBA NA JEDNU ZMENU ( nočné zmeny sa nepracujú)

Požadujeme

- prax s prácou s vysokozdvižným vozíkom min. 1 rok
- platné oprávnenie na VZV
- prax s retrakom výhodou
- nutná vlastná doprava (do areálu nepremáva pravidelná linka)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3789728  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac5,10€/ hod. brutto+ príplatky a bonusy