600 - 850 EUR

Práca v logistike vo firme priamo v Krupine + zabezpečená doprava z VK alebo z Dudiniec

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 7, 963 01 Krupina
Termín nástupu
ASAP/ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 3,83€/hod. + odmeny až do 75 eur + zákonné príplatky za víkendy a sviatky
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca na 3 zmeny
-manipulácia a komisia výrobného materiálu na základe požiadavky z výroby a podľa výrobných postupov
-kontrola stavu materiálu na sklade
-operatívne činnosti spojené s prácou v sklade
-práca s VZV - nie je podmienka mať preukaz VZV

- doprava zabezpečená zo smeru:
VK-Modrý Kameň-Dačov Lom-Horné Mladonice-Krupina
alebo
Dudince-Terany-Dvorníky-Hont.Tesáre-Domaniky-Sebechleby-Hont.Nemce-Rakovec-Devičie-Krupina

- odmeny do 75 eur
- bonus 20€ za každú odpracovanú sobotu
- zákonné príplatky za prácu nadčas, sobotu, nedeľu, nočné príplatky
- stravovanie priamo vo firme
- bohatý sociálny program pre zamestnancov a ich rodiny
- možnosť pracovať nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Inzerujúca firma je úspešná medzinárodná strojárenská spoločnosť, ktorá má svoje stabilné miesto aj na slovenskom trhu.
Zamestnajte sa u nás aj Vy a získajte stabilnú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-prax a skúsenosti na VZV - nie sú podmienkou
-platný preukaz na obsluhu ručného elektrického VZV výhodou
-preukaz nie je podmienkou
-ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
-zodpovednosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 4 dní kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru.

Zaujala vás táto ponuka, a chcete ju odporučiť aj Vášmu známemu?Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Štúrová 12
949 01 Nitra
ID: 3787617   Dátum zverejnenia: 15.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 3,83€/hod. + odmeny až do 75 eur + zákonné príplatky za víkendy a sviatky