Picker bez techniky - jednoduchá práca v sklade s možnosťou výberu záloh

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
940€ brutto/ mesiac + možnosť zárobku až do 1100€
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaučenie na každú z nasledovných pracovných pozícií:
- príjem a kontrola tovaru do skladu
- uskladňovanie tovaru
- vychystávanie, balenie a expedícia tovaru
- práca so skenerom

- možné nadčasy s príplatkami podľa Zákonníka práce
- ponuka stabilného zamestnania
- kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu
- možnosť výberu záloh
- dobré platové ohodnotenie
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- práca na 2 alebo 3 zmeny
- v prípade obojstrannej spokojnosti prestup do kmeňového stavu spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

sklad s autosúčiastkami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať v 2 alebo 3zmennej prevádzke
- práca vhodnejšia pre MUŽOV

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lichnerová 40
903 01 Senec
ID: 3785883   Dátum zverejnenia: 13.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   940€ brutto/ mesiac + možnosť zárobku až do 1100€