Senior účtovník/čka s anglickým jazykom na komunikatívnej úrovni

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
od 1300 € brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a opracovaním hliníkových odliatkov pre automobilový priemysel a bielu elektrotechniku, hľadáme skúseného účtovníka/čku.

Úspešný kandidát/tka by mal mať vzdelanie ekonomického smeru a skúsenosti so samostatným spracovaním účtovných dokladov klientov a vedením podvojného účtovníctva minimálne 3 roky.

Náplň práce:
-samostatné vedenie podvojného účtovníctva
-pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
-účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
- účtovanie pohybov peňazí v hotovosti aj bezhotovostným platobným stykom
-vystavovanie upomienok
- sledovanie saldokonta
-vedenie pokladne, vyúčtovanie a likvidácia cestovných príkazov
-posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
-zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
-vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad
-spolupráca pri audite a ročnej účtovnej závierke
-komunikácia s vedením spoločnosti v anglickom jazyku

Ponúkame

-práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti
-vzdelávanie v odbore
-kompletné vstupné zaškolenie

Požadujeme

-ukončené vyššie odborné alebo vysokoškolské vzdelanie - ekonomický smer
-prax na danej pozícii min. 3 roky
-znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - PODMIENKA, znalosť talianskeho jazyka je len výhodou
- znalosť účtovných a daňových predpisov
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť
- aktívny a zodpovedný prístup k práci
- lojalita a diskrétnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3784478  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 € brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)