Hľadáme skúseného skladníka VZV do 3-zmennej prevádzky pri Trnave. Práca v čistom prostredí. Nejedná sa o automobilový priemysel. Nástup možný ihneď.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
825 - 1 060 EUR/mesiac825 €/mesiac brutto základ + do 125 €/mesiac brutto bonus, príplatky

Popis práce

Skladník/vodič VZV.
Práca na 3 zmeny od pondelka do piatka (v prípade potreby na konci mesiaca nadčasy, prípadne pracovná sobota - vopred ohlásené).

NÁPLŇ PRÁCE:
- zaskladnenie, vyskladnenie
- príjem tovaru z výroby, zaskladňovanie
- príprava a balenie zásielok na expedíciu
- práca s PC a so skenerom

Ponúkame

- práca v stabilnej spoločnosti len na 3 zmeny
- komplexné zaškolenie a vystavenie VZV osvedčenia
- dochádzkový mesačný bonus do 100 € (závisí od splnenia požadovanýcch podmienok)
- ročný bonus do výšky jednomesačnej hrubej základnej mzdy (závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri)
- zabezpečené stravovanie (stravné lístky v hodnote 4,85 € za poobedné a nočné zmeny, 3,85€ pre ranné zmeny)
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
- účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)

Požadujeme

- ochota pracovať s VZV
- ochota pracovať na 3 zmeny a nadčasy,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť učiť sa nové postupy,
- schopnosť pracovať samostatne,
- skúsenosti so skladovaním tovaru a znalosť skladovej a manipulačnej techniky VÝHODOU,
- platné osvedčenie na obsluhu VZV VÝHODOU - možnosť vystavenia preukazu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Ciprová
Tel.: +421917125048
E-mail: poslať životopis
ID: 3783918  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 825 - 1 060 EUR/mesiac825 €/mesiac brutto základ + do 125 €/mesiac brutto bonus, príplatky