Picker/ka v obchodnom reťazci na Zlatých pieskoch.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
4,57€/hod (po odpracovaní 3 mesiacoch zvýšenie hodinovej mzdy), stravný lístok za každú odpracovanú zmenu, zákonné príplatky

Popis práce

Príprava tovaru podľa online objednávky
Práca so skenerom
Balenie tovaru
Príprava tovaru na expedovanie zákazníkovi
Plnenie úloh podľa zadania nadriadeného

Ponúkame

Práca na TPP s možnosťou výberu zmien
Ranné krátke zmeny (6:00-12:30)
Zaujímavé platové ohodnotenie
Práca aj cez víkend
Stravný lístok za každú odpracovanú zmenu
Naučíte sa pracovať so skenerom
Práca pre mužov aj ženy
Práca na pravidelnom pracovisku s príjemným, priateľským kolektívom

Požadujeme

platný potravinársky preukaz ( nie starší ako 2 roky )
Ochota pracovať s tovarom
Pozitívny prístup k manuálnej práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3783152  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,57€/hod (po odpracovaní 3 mesiacoch zvýšenie hodinovej mzdy), stravný lístok za každú odpracovanú zmenu, zákonné príplatky