Obchodník pre oblasť špedície - skúsenosti z dopravy potrebné

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900€ + provízie z predaja 15-20%

Popis práce

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou ovocia a zeleniny hľadáme Obchodníka na dopravno-špedičné oddelenie s nástupom do interného stavu tejto spoločnosti.

Čo bude Tvojou náplňou?
Predovšetkým získavanie nových klientov na Slovensku aj v zahraničí, a komunikácia už s existujúcimi klientmi.
Ďalej sa budeš sústrediť na sprostredkovanie transportov pre klientov, kontrolu daného transportu a realizáciu transportu od naloženie po vyloženie.

Čo budeš pri tejto práci využívať?
Ide o prácu s počítačom, tak budeš využívať internet, emailovú komunikáciu a špedičné databanky.

Čo vyžadujeme?
Hľadáme samostatného a komunikatívneho človeka, ktorý sa nebojí výziev a má skúsenosti z oblasti dopravy.
Skúsenosti z dopravy a znalosť logistických tokov sú veľmi podstatné.

Ponúkame

- nástup do interného stavu spoločnosti
- provízie z predaja 15-20% (cca od 300€)
- služobné vozidlo
- mobilný telefón

Požadujeme

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2
- znalosť logistických tokov
- všeobecný prehľad v oblasti dopravy
- komunikatívnosť, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3769038  Dátum zverejnenia: 22.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ + provízie z predaja 15-20%