Zákaznícky servis - e-shop s oblečením, až 1300€/m

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fix. 1100€ btto/mes. + var. zložka mzdy 20%, jednorázový bonus pri relokácii 600€
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu a chcete byť pri rozbehu nového projektu? Tak hľadáme práve Vás! Pre novovznikajúci zákaznícky servis medzinárodného e-shopu s oblečením hľadáme nových kolegov a kolegyne. Vašou náplňou práce bude vybavovanie klientských požiadaviek, dotazov a reklamácií - nejde o aktívny predaj! Nie je treba žiadna predchádzajúca prax, všetko Vás radi naučíme - dôležité je Vaše nadšenie, pro-klientsky prístup a chuť na sebe ďalej pracovať. Ponúkame Vám okrem zaujímavej mzdy v rozmedzí od 1100 až 1300€ za mesiac aj množstvo benefitov - od 100% preplácania pracovnej neschopnosti až po príspevok na šport, stravné lístky či oddychovú zónu priamo na pracovisku.

Tento nový zákaznícky servis sa otvára v Bratislave - samozrejmosťou je relokačný príspevok vo výške 600€, a to, že Vám pomôžeme s hľadaním vhodného ubytovania. Prvých 6 dní od nástupu Vám zaplatíme hotel a počas tej doby pomôžeme s presťahovaním a vyriešením formalít okolo nového bývania.

- Práca v medzinárodnom tíme,
- možnosť kariérneho rastu,- 3 dni dovolenky + 3 dni sick days naviac,
- 100% preplácanie pracovnej neschopnosti,
- príspevok do III. piliera,
- životné a neživotné poistenie
- extra príplatky za večerné zmeny a víkendy,
- MultiSport karta,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- príjemné pracovné prostredie s chill-out zónou (Xbox, stolný futbal, masážne kreslo, knižnica, ...),
- parkovacie miesto pre auto, bicykel,
- teambuildingové aktivity (vianočný večierok, plážový volejbal, bowling, dni pre zdravie, masáže, jóga),
- hneď od začiatku môžete počítať so 100% podporou, všetko Vás naučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Ukončené stredoškolské vzdelanie,
- užívateľská znalosť práce na PC,
- znalosť českého jazyka (C1) a zároveň anglického jazyka (B1),
- komunikatívnosť, pohotovosť
- silná orientácia na detail, samostatnosť, spoľahlivosť,
- prozákaznícky prístup.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 3760375   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix. 1100€ btto/mes. + var. zložka mzdy 20%, jednorázový bonus pri relokácii 600€