Hľadáme šikovných operátorov CNC strojov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Ihneď
660 - 800 EUR/mesiac4 eur brutto/hod. + mesačné prémie od výkonu + príplatky

Popis práce

Pre nášho klienta, ktorým je silne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel (poľnohospodárske a cestné mechanizmy), hľadáme šikovných CNC operátorov.

Tvojou náplňou práce bude:
-kompletná obsluha CNC obrábacieho stroja (sústruhov) a obrábanie odliatkov
-realizácia a kvalita výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
-výroba komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie

Jedná sa o jednoduchú, fyzicky nenáročnú prácu v trojzmennej prevádzke.

Ponúkame

- výplatné termíny načas
- prémie podľa výkonu
- mimoriadne prémie
- strava zabezpečená vo forme stravovacích kariet
- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- špeciálne príplatky za práce cez víkend
- vernostný bonus za každé tri odpracované roky
- možnosť kariérneho rastu

Požadujeme

- skúsenosť s obsluhou CNC strojov
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- znalosť jazyka Fanuc - VÝHODOU
- skúsenosť s prácou s meradlami
- obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie bremien - VÝHODOU

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3745164  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660 - 800 EUR/mesiac4 eur brutto/hod. + mesačné prémie od výkonu + príplatky