Pomocník zvárača - nepožadujeme žiadnu prax

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
3,60€ hod./brutto + príplatky, bonusy a príspevok na cestovné

Popis práce

Strojárska výroba v Kráľovej nad Váhom hľadá pracovníkov na pozíciu pomocník zvárača - práca vhodnejšia pre mužov vzhľadom na fyzickú náročnosť.

Náplň práce:
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- práca na strojoch a zariadeniach vo výrobe armatúr a nosníkov

Bez dopravy a bez ubytovania!

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer
- zaučenie na prácu je zabezpečené
- možnosť prestupu na vyššiu pozíciu s lepším platovým ohodnotením
- kompletné pracovné oblečenie (zabezpečené aj pranie)
- príspevok na dopravu

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie strojárske alebo technické výhodou
- prax v strojárskej výrobe, automobilovom priemysle výhodou
- nutná vlastná doprava do Kráľovej nad Váhom
- ochota pracovať na 3 zmeny (8 hodinové)
- zodpovednosť, flexibilita a chuť ďalej sa vzdelávať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3744450  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,60€ hod./brutto + príplatky, bonusy a príspevok na cestovné