Pracovník v kovovýrobe v Kráľovej nad Váhom - nevyžadujeme žiadnu prax

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,90€ hod./brutto + príplatky a bonusy

Popis práce

Hľadáme pracovníkov do kovovýroby v Kráľovej nad Váhom.
- výroba armatúr do betónu na objednávku
- pre fyzickú náročnosť práca nie je vhodná pre ženy

Náplň práce:
- príprava neštandarných častí vyrábaných nosníkov na základe výkresov
- kontrola výkresu, evidencia rozpracovaných a dokončených častí nosníkov
- príprava materiálu na strojných zariadeniach
- realizácia opráv na dokončených nosníkoch
- odporové zváranie pri výrobe TJ
- práca na trvalý pracovný pomer

Dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme

Ponúkame

- zaučenie na prácu je zabezpečené
- možnosť prestupu na vyššiu pozíciu s lepším platovým ohodnotením
- kompletné pracovné oblečenie (zabezpečené aj pranie)
- príspevok na dopravu

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie strojárske alebo technické výhodou
- prax v strojárskej výrobe, automobilovom priemysle výhodou
- nutná vlastná doprava do Kráľovej nad Váhom
- ochota pracovať na 3 zmeny (8 hodinové)
- zodpovednosť, flexibilita a chuť ďalej sa vzdelávať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3743430  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,90€ hod./brutto + príplatky a bonusy