Operátorka výroby - jednoduché manipulačné práce v Sládkovičove

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,60€ /hod. brutto + príplatky, dochádzkový a výkonnostný bonus

Popis práce

Jednoduché manipulačné práce pre ženy vo výrobe v Sládkovičove. Na prácu nepožadujeme žiadnu prax- zaučíme Vás

Náplň práce:
- obsluha kašírovacieho zariadenia
- jednoduchá montáž držadiel a skrutiek

Ponúkame

- nepožadujeme prax - prejdete zaúčacím procesom
- príplatky nad rámec zákona (príplatok za poobednú zmenu, navýšení príplatok za sviatok)
- doprava z blízkeho okolia zdarma

Požadujeme

- manuálna zručnosť a precíznosť
- ochota pracovať na tri zmeny (8 hod.)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3742591  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,60€ /hod. brutto + príplatky, dochádzkový a výkonnostný bonus