918 - 1 095 EUR

Zaškolíme každého - Operátor výroby v Hlohovci - Vysoká mzda a Bezplatná doprava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 4.47 € + nadštandardné príplatky a odmeny + 13. a 14. plat.
Kontakt na konzultanta
+421915992823
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osádzanie dielcov,
- kontrola dielcov a ich balenie,
- obsluha výrobných zariadení,
- práca možná prípadne aj v sklade (v prípade spokojnosti možnosť vystavenia VZV preukazu),

- na pracovnú pozíciu Vás zaškolíme.

DOPRAVA:
= Autobus A1 - Tepličky - Horné Otrokovce - Dolné Otrokovce - Merašice - Dolné Trhovište - Hlohovec
= Autobus A2 - Šalgočka - Dvorníky - Bojničky - HC, Nitrianska ul. - HC, SNP - HC, D. Sihoť - HC, SAD - HC, Dilongová - HC, Hlohová - HC
= Autobus A3 - Pastúchov - Lukáčovce - Rišňovce - Sasinkovo - Kľačany - Hlohovec
= Autobus IN 4 - Sereď -H/D. Čepeň - Šúrovce - Siladice - Dolné Zelenice - Horné Zelenice - Šulekovo - Hlohovec
= Autobus IN 5 - Komárno-Hurbanovo-Bajč-Nové Zámky- Tvrdošovce-Jatov - Trnovec nad Váhom- Šaľa-Šoporňa-Sereď- Hlohovec
= Autobus IN 6 - Komárno-Chotín-Svätý Peter-Dulovce-Pribeta- Dvory nad Žitavou- Nové Zámky- Tvrdošovce-Jatov-Trnovec nad Váhom-Šaľa-Šoporňa-Sereď- Hlohovec

- dôkladné zaškolenie na pracovnú pozíciu,
- dobré finančné ohodnotenie,
- možnosť kariérneho rastu - povýšenia gap-leader, supervízor, práca v administratíve,
- možnosť záloh raz do týždňa,
- nové priestory (šatne, jedáleň a pod.),
- zabezpečené závodné stravovanie na všetkých pracovných zmenách + stravné lístky 3,60 € v prípade nadčasu.

MZDOVÉ PODMIENKY:
- základná mzda (4,47 - 5,05),
- mesačný výkonnostný bonus 100 Eur ,
- príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy, komunikáciu s riadiacimi pracovníkmi),
- príspevok na dopravu 66 centov/deň (približne 14 €/mes.),
- zvýšenie základnej mzdy pri dlhodobej práci,
- polročné odmeny - 13. a 14. PLAT (polovica v letnom a zimnom období).

MZDOVÉ ZVÝHODNENIA
- príplatok za prácu poobede (0,27 €/hod)
- príplatok za nočnú prácu (1,20 €/hod)
- za prácu vo sviatok, pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, zastupovanie.

INÉ BENEFITY:
- príspevky nad rámec Zákonníka práce - príspevok za prácu počas sviatku, soboty a nedele
- prémie za zlepšovacie návrhy a pod.
- iné sociálne benefity - príspevok za narodenie dieťata, za sobáš a pod.
- v prípade rizikového aj nerizikového pracoviska vystavenie III. piliera zdarma
- príspevok na rizikovom pracovisku 2 % až 3 % z hrubej mzdy na účet DDS - III. piliera (mesačne cca 15 - 20 Eur)
- príspevok na nerizikovom pracovisku 1 % až 3 % z hrubej mzdy na účet DDS - III. piliera (mesačne cca 7,5 -20 Eur po skúšobnej dobe, a dodatočné zvýšenia po odpracovaných mesiacoch)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť,
- možnosť pracovať na zmeny,
- pracuje sa v stoji,

- práca je vhodná pre ženy aj mužov.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade záujmu stačí prezvoniť tel. číslo uvedené nižšie v popise

Prešovská 38
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Čechovič
Tel.: +421915992823
E-mail: poslať životopis
ID: 3739995   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 4.47 € + nadštandardné príplatky a odmeny + 13. a 14. plat.