Dispečer dopravy - podmienkou predchádzajúca prax a angličtina

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900€ + štvrťročné bonusy vo výške 16%
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s dispečingom a angličtina Vám nerobí problém?
Pracujte ako dispečer dopravy v medzinárodnej logistickej spoločnosti na rannú zmenu (od 8.00 do 16.30).

Vaša náplň práce bude pozostávať:
- zo zhromažďovania a analýzy požiadaviek prepráv od jednotlivých zákazníkov, a ponúk jednotlivých dopravcov
- zo sledovania priebehu prepráv,
- z vypracovania cenových ponúk,
- z komunikácie s dopravcami, s dopravnými spoločnosťami a so zákazníkmi,
- z návštev u existujúcich zákazníkov.

kompletné zaškolenie,
stravné v hodnote 4 € plne hradené zamestnávateľom,
príspevok na dopravu 10 Eur,
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
životné a úrazové postenie,
narodeninové poukážky 35 Eur a 50 Eur,
príspevok 100 Eur pri narodení dieťaťa,
príspevok na rekreáciu do výšky 275 Eur pre všetkých zamestnancov,
náborový príspevok,
zdravotná starostlivosť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca logistické služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

dispečer
1

aktívna znalosť anglického jazyka
znalosť nemeckého jazyka/maďarského jazyka výhodou
prax v oblasti dopravy, špedície alebo manipulácie s tovarom
užívateľská znalosť MS Office, Outlook a internetových prehliadačov
základná znalosť EU legislatívy v medzinárodnej cestnej doprave - AETR, CMR, ADR
základná znalosť situácie na medzinárodnom a slovenskom trhu prepravy tovaru

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Československej armády 18/80
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3721531   Dátum zverejnenia: 21.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€ + štvrťročné bonusy vo výške 16%