Hľadáme skúseného skladníka VZV do 2-zmennej prevádzky pri Trnave. Práca v čistom prostredí. Nejedná sa o automobilový priemysel. Nástup možný ihneď.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 €/mesiac brutto základ + do 125 €/mesiac brutto bonus, príplatky
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník/vodič VZV.
Práca na 2 zmeny od pondelka do piatka (v prípade potreby na konci mesiaca nadčasy, prípadne pracovná sobota - vopred ohlásené).

NÁPLŇ PRÁCE:
- zaskladnenie, vyskladnenie
- príjem tovaru z výroby, zaskladňovanie
- príprava a balenie zásielok na expedíciu
- práca s PC a so skenerom

- práca v stabilnej spoločnosti len na 2 zmeny
- komplexné zaškolenie a vystavenie VZV osvedčenia
- dochádzkový mesačný bonus do 100 € (závisí od splnenia požadovanýcch podmienok)
- ročný bonus do 400 € (závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri)
- zabezpečené stravovanie (stravné lístky v hodnote 4,60 € za poobedné zmeny, 3,60€ pre ranné zmeny)
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
- účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Klient, pre ktorého je daná pozícia obsadzovaná, pôsobí na Slovensku od roku 2005. V zavarskej pobočke pracuje cca 200 zamestnancov.
Spoločnosť sa zameriava na výrobu skenerov, mobilných počítačov a RFID systémov, zároveň poskytuje distribučno-logistické a servisné služby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- ochota pracovať s VZV
- ochota pracovať na 2 zmeny a nadčasy,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť učiť sa nové postupy,
- schopnosť pracovať samostatne,
- skúsenosti so skladovaním tovaru a znalosť skladovej a manipulačnej techniky VÝHODOU,
- platné osvedčenie na obsluhu VZV VÝHODOU - možnosť vystavenia preukazu.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis, kontaktujte nás telefonicky, alebo sa zastavte osobne na pobočke Index Nosluš v Trnave, Paulínska 20 (budova Balakovo, 2. poschodie)

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 3721371   Dátum zverejnenia: 21.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 €/mesiac brutto základ + do 125 €/mesiac brutto bonus, príplatky