Obrábač kovov na rannú zmenu - prax potrebná (CNC)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
priemerne mesačne 800€ (5,00€-5,50€/hod.)

Popis práce

Pracovali ste minimálne 2 roky v strojárskej výrobe a chceli by ste sa v tomto smere naďalej pohybovať?
Hľadáme skúsených pracovníkov na obrábanie kovov do jednozmennej prevádzky v Novom Meste nad Váhom.

Náplň práce obrábača kovov:
- zabezpečuje strojné obrábanie povrchov, otvorov a závitov súčiastok z rôznych
druhov materiálov sústružením, vŕtaním, valčekovaním a guličkovaním na univerzálnych hrotovaných,
poloautomatických, NC a CNC sústruhoch v požadovanej kvalite a termínoch
- príslušné operácie vykonáva podľa dodanej konštrukčnej a technologickej dokumentácie a podľa pokynov
majstra a technológa v súlade s operatívnym plánom výroby
- pre výkon svojej funkcie efektívne a hospodárne využíva zverené pracovné stroje, náradie a meradlá
- ovláda programovanie NC resp. CNC obrábacieho stroja a podľa potreby spolupracuje s programátorom
obrábacích strojov

Ponúkame

- nástup do kmeňa spoločnosti
- stravovanie vo firemnej jedálni

Požadujeme

2-ročné skúsenosti zo strojárskej výroby
predchádzajúca prax ako obrábač kovov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3719373  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerne mesačne 800€ (5,00€-5,50€/hod.)