Junior obchodno-technický zástupca pre západné a stredné Slovensko

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/brutto + variabilná zložka

Popis práce

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá patrí medzi popredných dodávateľov manipulačnej techniky na slovenskom trhu, hľadáme skúseného obchodníka s technickým myslením na pozíciu Predajca manipulačnej techniky
Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov, starostlivosť a rozširovanie portfólia zákazníkov
- práca s CRM
- aktualizácia informácii v CRM
- spracovávanie technickej špecifikácie manipulačnej techniky a cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníka
- úzka spolupráca s ostatnými obchodnými manažérmi.

Ponúkame

Práca formou home office
- 5 dní dovolenky navyše
- Služobný automobil

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania,
- Prax v oblasti obchodu B2B s technickým produktom výhodou,
- Znalosť anglického jazyka výhodou, nie nutnosťou,
- Znalosť balíka MS Office,
- VP sk. B

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 3717046  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/brutto + variabilná zložka