Operátor výroby v Sládkovičove - doprava zdarma. Nejedná sa o pásovú výrobu!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
dohodou
880 - 950 EUR/mesiac3,60€ /hod. brutto + príplatky, dochádzkový a výkonnostný bonus

Popis práce

Operátor výroby - výroba plastových nárazníkov pre nákladné automobily.
Nejedná sa o pásovú výrobu. Práca nie je pre fyzickú náročnosť a manipuláciu s bremenami vhodná pre ženy.

Náplň práce:
- príprava materiálu na spracovanie (jeho naváženie a narezanie)
- obsluha lisu
- vyberania výlisku z lisu a jeho kontrola
- konečné opracovanie výlisku
- príprava a starostlivosť o pracovisko (udržiavanie poriadku, základná a preventívna údržba strojov)

Ponúkame

- nepožadujeme prax - na prácu budete zaučený
- nejedná sa o monotónnu ani pásovú prácu
- príplatky nad rámec zákona (príplatok za poobednú zmenu, navýšení príplatok za sviatok)
- doprava zdarma

Požadujeme

- dobrá fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
- precíznosť pri práci
- zodpovedný prístup
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke (8hod. zmeny)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3702619  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 - 950 EUR/mesiac3,60€ /hod. brutto + príplatky, dochádzkový a výkonnostný bonus