Inžinier údržby a opráv strojov s aktívnou angličtinou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100€ základná mzda + motivačný a dochádzkový bonus
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení a ich opravy
- plánovanie, koordinácia technickej prípravy opráv a údržby strojno-technických zariadení
- príprava dokumentácie nových výrobných procesov alebo technických postupov
- riešenie vzniknutých technických a technologických problémov
- technický dozor na pracoviskách a kontrola dodržiavania technologických postupov

- nástup do interného stavu spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou medených komponentov do klimatizačných jednotiek.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

strojárstvo
5

- vysokoškolské vzdelanie v strojárskom zameraní - Strojnícka fakulta (Slovenská technická univerzita),
- skúsenosti s robotickou technikou, výrobnými strojmi a zariadeniami,
- skúsenosti s údržbou strojov a zariadení,
- vyžaduje sa technické myslenie, tvorivosť, dôslednosť a precíznosť, komunikatívnosť, schopnosť riešenia problémov, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- ochota ďalšieho vzdelávania sa a rozvoja

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Československej armády 18/80
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3692581   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100€ základná mzda + motivačný a dochádzkový bonus