Pracovník vo výrobe - montáž smeroviek a zrkadiel - doprava zo smeru Senica zabezpečená

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ základná mzda + 65€ variabilná zložka mzdy + nárok na 13. a 14. plat + príplatky
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž vnútorných a vonkajších spätných zrkadiel.
Montáž smeroviek.

Doprava zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).
- zo smeru Senica (Senica, Sobotište, Myjava, Hrašné, Stará Turá, Lubina, Bzince pod Javorinou) od 1.4.2019

Miesto výkonu práce v Novom Meste nad Váhom.
- variabilná zložka mzdy 65€
- 13. a 14. plat
- zabezpečené stravovanie v hodnote 0,50€
- stravné lístky v hodnote 3,60€
- odmena vo výške až 200€ za doporučenie nového zamestnanca
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
- zabezpečená firemná doprava zo smeru Trenčín, Piešťany (Vrbové)
- doprava zo smeru Senica zabezpečená od 1.4.2019

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- zodpovedný prístup k práci
- absolventi sú vítaní

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Československej armády 18/80
915 01 Bratislava
ID: 3621524   Dátum zverejnenia: 14.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ základná mzda + 65€ variabilná zložka mzdy + nárok na 13. a 14. plat + príplatky