Nastavovač výrobných liniek

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava IV
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1050€ ( 5 €/hod + 6 €/zmena + 140 €/mesiac )
Hľadáte prácu s ubytovaním?
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie strojov podľa výrobných cyklov
- nastavenie a udržiavanie procesných parametrov
- kontrola parametrov vo výrobnom procese
- práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny (3 dni robíte a 2 dni ste doma)

- mzda v hrubom od 1050 € + príplatky za poobedné, nočné zmeny a víkendy
- možnosť nadčasov
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 4,20 Eur
- 3 zmenná prevádzka ( 3dni práca/2dni voľno - 3x ranná, 3x poobedná, 3x nočná )
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
- možný prestupom pod kmeňový stav po 1-2 mesiacoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medical Glass, a.s. je súčasťou talianskej spoločnosti Stevanato Group - spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v oblasti výroby sklenených farmaceutických obalov : ampuliek a fľaštičiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- ochota pracovať na zmeny
- práca v tíme
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť
- zaškolíme Vás

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Opletalova 88
841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves
ID: 3618492   Dátum zverejnenia: 11.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1050€ ( 5 €/hod + 6 €/zmena + 140 €/mesiac )